Zobacz jak wyglądały

Poprzednie edycje

13. konferencja

Moto Idea 2023

W dniach 24-25 października 2023 roku odbyła się najważniejsza konferencja branżowa dla przemysłu motoryzacyjnego. Zgromadziła ona ponad 300 uczestników, w tym 34 prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą i pomysłami jak zarządzić zarówno wyzwaniami jak i szansami stojącymi przez sektorem automotive.  

12. konferencja

Moto Idea 2022

Niemal 250 uczestników zgromadziła 12. edycja Konferencji Moto Idea, która odbyła się 27-28 września w Łodzi. Jesienna aura nie ostudziła temperatury dyskusji pomiędzy prelegentami, rozmówcami paneli, uczestnikami i wystawcami. Zgromadzonych gości przywitali organizator konferencji, prezes zarządu Exact Systems, Paweł Gos oraz prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, który objął Moto Ideę patronatem honorowym.

11. konferencja

Moto Idea 2021

Tegoroczna Moto Idea pod wieloma względami zapisze się jako wyjątkowa w swojej całej, kilkunastoletniej historii. Najważniejszym przesłaniem tegorocznego wydarzenia były zmiany związane z globalną transformacją mobilności i mega trendami w branży automotive. Nie zabrakło również dyskusji na pozostałe gorące tematy, m.in. dotyczące wzrostu cen surowców oraz transportu, kłopotów z logistyką, czy ograniczeń w podaży komponentów. Ponad 30 prelegentów i panelistów opowiedziało nie tylko o tym jaka przyszłość czeka motobranżę w kolejnych latach, ale po raz pierwszy odnieśli się do zmian, które dzieją się na naszych oczach.

Moto Idea kiedyś

Edycje 2009-2019

Konferencja Moto Idea powstała w 2009 roku i jest obecnie jednym z najważniejszych spotkań branży motoryzacyjnej w Polsce. Przez dziesięć lat udało się zbudować wydarzenie, na którym chętnie występują przedstawiciele czołowych przedsiębiorstw w Polsce. Spotykają się tu eksperci automotive, w tym dyrektorzy zakładów, inżynierowie czy managerowie projektów. Dzięki wystąpieniom uczestnicy w jednym miejscu zdobywają wiedzę z różnych sektorów motoryzacji, a także nawiązują kontakt z innymi przedstawicielami branży.