Moto idea 2023

Prelegenci

Paweł Janczyk

Manager Sprzedaży w MV CENTER SYSTEMY WIZYJNEW branży systemów wizyjnych pracuje od ponad 13 lat. W tym czasie wraz z rozwojem firmy MV CENTER przeszedł drogę od Inżyniera Wdrożeniowego do Managera Sprzedaży co pozwala mu spojrzeć na problematykę automatycznej kontroli jakości z perspektywy technicznej jak również biznesowej.

W MV Center Systemy Wizyjne realizuje wraz z Zespołem rozwój Spółki udoskonalając procesy sprzedażowe oraz projektowe tak aby na każdym etapie być blisko Klienta, jego procesu, zmieniających się potrzeb oraz oczekiwań co do rezultatów inwestycji. Wyznaje i wdraża zasadę, że jedynym słusznym scenariuszem współpracy pomiędzy Odbiorcą a Dostawcą jest zasada Win-Win.

Zespół MV Center Systemy wizyjne dostarcza rozwiązania automatycznej kontroli jakości w przemyśle. Ponadto realizuje projekty B&R opracowując nowatorskie rozwiązania dla rynku automatowe oraz elektronicznego. Jedno z nich, automatyczna stacja kontroli wkładów do filtrów GPF/DPF będzie miało premierę podczas MotoIdea2023.