Bartek Swatko

Director Operations Transformation, Deloitte

Bartek jest wszechstronnym managerem i liderem, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał żyjąc i pracując za granicą przez ponad 20 lat. 

W tym czasie miał okazję skutecznie wspierać organizacje we wdrażaniu i implementowaniu technologii, cyfrowych transformacji, digitalizacji, wykorzystywania danych a wszystko to w celu tworzenia lepszego doświadczenia dla pracowników, stakeholderów oraz klientów. 

Bartek pierwsze kroki zawodowe stawiał w HSBC w Japonii. Po powrocie do Europy rozpoczął wieloletnią przygodę z Captive Automotive Financing. Kierował obszarem ryzyka w Niemczech i w Polsce, we Włoszech budował cyfrową kulturę i prowadził transformację procesów kredytowych. W kolejnych latach pełnił rolę CFO, oraz CEO w Luxemburgu gdzie tworzył Mercedes pay. 

Obecnie w Deloitte kieruje Operations Transformation w szczególności w obszarze Automotive i Financial Services. 

Bartek głęboko wierzy, że poza technologią czy strategią, determinująca sukces w transformacji jest także kultura organizacji. Dlatego w swoich działaniach zawsze dąży do budowania silnych zespołów opartych na cyfrowej kulturze oraz dużej wrażliwości na różnorodność, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zachodzące zmiany.