Paweł Gos

CEO Exact Systems

Współzałożyciel i współwłaściciel Exact Systems. Od 2004 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki, która obecnie poza Polską ma swoje przedstawicielstwa w trzynastu państwach i deleguje ponad 6000 kontrolerów dziennie do ponad 900 zakładów produkcyjnych na świecie. Jest twórcą i jedną z osób odpowiedzialnych za rozwój w Polsce specjalistycznych usług związanych z kontrolą jakości. Jako osoba stale i proaktywnie działająca w sektorze automotive został zaproszony przez Polską Izbę Motoryzacji do grona ekspertów PIM.

Paweł Gos i Exact Systems wiele razy byli odznaczani nagrodami w ostatnich latach, między innymi: tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner Firm Zagranicznych” (nagroda Business Center Club), „Teraz Polska” przyznana w 2014 roku, 6 razy „Gazela Biznesu”, 3 razy „Diamenty Forbesa”. Był nominowany jako jedna z trzydziestu najbardziej obiecujących gwiazd biznesu w Polsce poniżej 35 roku życia, jest laureatem Wektorów 2017 za zbudowanie wyjątkowej firmy, w której jakość to filozofia, cel, oraz usługa i za ogromny międzynarodowy sukces.
Otrzymał też tytuł “Menedżera Roku 2019” przyznawany przez Polską Izbę Motoryzacji.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym (kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Posiada również tytuł Master of Business and Administration Franklin University w Columbus, Ohio.