Paweł Gos

Prezes Zarządu, Exact Systems

Współzałożyciel i współwłaściciel firmy Exact Systems, która oferuje specjalistyczne usługi związane z kontrolą jakości. Od 2004 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki, która obecnie poza Polską ma swoje przedstawicielstwa w trzynastu państwach i deleguje ponad 6000 kontrolerów dziennie do ponad 900 zakładów produkcyjnych na świecie.

Jako osoba stale i proaktywnie działająca w sektorze automotive został zaproszony przez Polską Izbę Motoryzacji do grona ekspertów PIM.

Laureat Wektorów 2017 za zbudowanie wyjątkowej firmy, w której jakość to filozofia, cel, oraz usługa i za ogromny międzynarodowy sukces. Otrzymał też tytuł Menedżera Roku 2019″ przyznawany przez Polską Izbę Motoryzacji.

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym (kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Posiada również tytuł Master of Business and Administration Franklin University w Columbus, Ohio.

W wolnych chwilach oddaje się pasji, jaką są rajdy samochodowe. Jest Mistrzem Polski Rajdów Górskich Grupy A z 2016 roku. Lubi grę na gitarze, muzykę rockową. Fan sportów zimowych, a w szczególności jazdy na nartach.