Bogusław Zawisza

BWI Krosno

Dyrektor Jakości BWI Krosno

Bogusław Zawisza jest związany z branżą automotive od 22 lat. Obecnie zatrudniony na stanowisku Dyrektora Jakości w Firmie BWI Krosno, która jest światowej klasy producentem amortyzatorów pasywnych i aktywnych.

W swojej codziennej działalności skupia się nad wypracowywaniem i wdrażaniem rozwiązań systemowych pomagających uzyskiwać wyznaczone cele jakościowe z równoczesnym skupieniem się na optymalizacji kosztów i wspieraniu Biznesu.

Bogusław posiada szerokie doświadczenie, które zdobył pracując jako: Lean – Six Sigma Koordynator, Kierownik Działu Jakości, Szef Produkcji, Launch Manager. Posiada teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat wdrażania szeregu projektów optymalizacyjnych zarówno w zakresie procesów produkcyjnych, jak i usługowych. Współpracował z wieloma producentami z branży automotive – Audi, BMW, Ferrari, Ford, GM, LR, Stellantis, Volvo.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Certyfikowany Black Belt Six Sigma, opiekun projektów Green Belt w zakładzie produkcyjnym.